شفا دادن آموزش داوطلب کارنامه داوطلبان

شفا دادن: آموزش داوطلب کارنامه داوطلبان آغاز گزینش رشت ازمون کارشناسی ارشد فردا 21 خردادماه مشاورعالی شرکت سنجش آموزش کشور

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی روحاني را با ديگران مقايسه نكنيد

روحانی یک اصولگراست، روحانی اصلاح طلب شده است هست، روحانی از وعده های خود مبنی بر گرایش به جریان اصلاحات عدول کرده و هزاران صحبت و اظهارنظر دیگر که این روزها را

روحاني را با ديگران مقايسه نكنيد

روحاني را با ديگران مقايسه نكنيد

عبارات مهم : خارجی

روحانی یک اصولگراست، روحانی اصلاح طلب شده است هست، روحانی از وعده های خود مبنی بر گرایش به جریان اصلاحات عدول کرده و هزاران صحبت و اظهارنظر دیگر که این روزها راجع به مدیر جمهور بیان می شود که هیچ یک صحیح نیست، چون روحانی همان روحانی سال 92 است بدون کوچک ترین تغییر! آنچه که عوض کردن کرده است تحلیل های سیاسی است که به سمت اشتباه بودن می رود! حجت الاسلام حسن روحانی عضو جامعه روحانیت و هم طیف ناطق نوری در سال 96 همان حسن روحانی است ولی زمانی که با انتظارات بالاتر او را مورد ارزیابی قرار می دهند طبیعی است که نتیجه تفاوت خواهد کرد.

روحاني را با ديگران مقايسه نكنيد

دبیر کل حزب عاملان هم دیروز با تاکید بر اینکه روحانی به سمت جناح راست مایل نشده هست، به نامه نیوز گفت: «روحانی را باید با توجه به شخصیتش ارزیابی کرد. او را نمی توان با تاجزاده و حجاریان مقایسه کرد.

همان طور که نمی توان او را با حسین شریعتمداری یا سردار عباسی مقایسه کرد.» غلامحسین کرباسچی افزود: «درست است که او پیش از انتخابات لحن دیگری داشت ولی این عوض کردن لحن قاعده کار است و جهت اداره کشور باید به فکر هماهنگی دستگاه های متفاوت بود. اکنون مبارزات انتخاباتی تمام شده است و وقت سر و سامان دادن به کشور هست. به قول معروف کشور را باید از روی زمین اداره کرد. روحانی نیز مشی اعتدال و میانه روی خود را دارد. او به درستی جهت عوض کردن شرایط در چارچوب حفظ اصول نظام، انقلاب و اسلام تلاش می کند.»

روحانی یک اصولگراست، روحانی اصلاح طلب شده است هست، روحانی از وعده های خود مبنی بر گرایش به جریان اصلاحات عدول کرده و هزاران صحبت و اظهارنظر دیگر که این روزها را

برخی دلواپسان در تلاش جهت القای عوض کردن در رویکرد روحانی هستند، مانند خبرگزاری فارس که توضیحات زیادی در باره گفتمان اعتدالی روحانی منتشر کرده، ولی در ادامه این گزارش به نقل از مدیر جمهور آورده است: «دولت شما یعنی دولت تدبیر و امید طبق وعده در راه نجات اقتصاد کشور، احیای اخلاق و تعامل سازنده با دنیا با مشی اعتدالی، اهداف ملی را دنبال خواهد کرد.» و نتیجه گرفته: «بنابراین از این زمان، اعتدالگرایی خود را در قامت تدبیر، امید و اعتمادسازی در عرصه خارجی نشان داد و در ادامه مدیر جمهور روحانی، مفهوم اعتدال را کمتر مطرح و زیاد بر مفاهیمی همچون تدبیر و امید تاکید کرد.

اینکه تدبیر و امید چه ارتباطی با مفهوم اعتدال دارد، نیز چندان مشخص نبود و آنچه بیش از همه مد نظر دولت روحانی بود، برطرف پرسشها و گرفتاری های اقتصادی و توسعه روابط خارجی و به خاص حل مساله هسته ای در گفت وگو با قدرت های خارجی بود.» صادق زیباکلام هم به ماهیت روحانی و عدم عوض کردن او چنین اشاره دارد: «روحانی نه مدیر دولت اصلاحات هست، نه هاشمی رفسنجانی هست، نه نلسون ماندلاست، نه مهندس مهدی بازرگان هست، روحانی روحانی است و بنابراین باید سطح انتظارات و توقعاتمان از او به همان میزانی باشد که این کابینه را معرفی کرده است.» بنابراین تنها دلواپسان مدعی عوض کردن روحانی هستند که آن هم جهت نیل به اهدافشان است.

مقایسه نکنید

روحاني را با ديگران مقايسه نكنيد

کرباسچی در پاسخ به انتقادهایی که به نحوه چینش کابینه دوازدهم می شود، اظهار داشت: «تفاوت واعظی و جهرمی از لحاظ سیاسی چیست؟» کرباسچی همچنین در مورد رویکرد روحانی در گفت وگوی زنده تلویزیونی با مردم که بعضی اصلاح طلبان آن را محافظه کارانه می دانند، گفت: «قرار نیست که مدیر جمهور در یک برنامه تلویزیونی بعد از انتخابات به جای صحبت از برنامه های اقتصادی و اجتماعی دولت، مثل دوران مبارزات انتخاباتی شعار دهد.» کرباسچی با اشاره به اینکه حتی مدیر دولت اصلاحات نیز در دوران ریاست جمهوری مثل دوران انتخابات سخن نمی گفت، افزود: «انتخابات شرایط سیاسی کشور را حساس می کند و همه از ایده آل ها صحبت می کنند، ولی وقت اجرا که می رسد باید به پرسشها به صورت واقعی و دور از شعار برخورد کرد.»

اخبار سیاسی – آرزوی بزرگ

واژه های کلیدی: خارجی | سیاسی | مقایسه | روحانیت | انتخابات | حسن روحانی | دولت روحانی | ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog